שירות למכונת כביסה, תיקון מכונת כביסה במבצע

שירות מכונת כביסה

ראשי

שירות תיקונים מכונות כביסה, מקררים, מזגנים

תיקון מכונות כביסה

• מחירים נוחים
• שירותי החברה ניתנים
• 7 ימים בשבוע
• 24 שעות ביממה
• עבודה מקצועיות ואיכותית
• שירות אדיב ואישי

 ייעוץ טלפוני חינם:

054-5837355

052-2275717

 

מבצע למזמינים דרך האתר
10% הנחה!

 

המלצות לתהליך כיבוס נכון
טכנאי מכונות כביסה
טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה

במסגרת שירותיו טכנאי מוסמך מעניק ללקוחותיו הדרכה טלפונית לפתרון בעיות, כאשר סוג התקלה במכשיר מאפשר זאת.
ייעוץ והכוונה בטלפון – חינם.
כשיש צורך בתיקון מקצועי טכנאי מוסמך מבצע את התיקון בבית הלקוח במהירות ומעניק ללקוח הדרכה אישית למניעת הישנות התקלה.
החברה מספקת את שירותיה 24 שעות ביממה וקובעת את שעות הביקור בגמישות - על פי בקשת הלקוח.
שירות תיקונים מהיר ואדיב - בתוך שעתיים בלבד!

עבודה על פי תקנים.
ייעוץ והכוונה להמשך טיפול / אחזקה

 
מכונות כביסה במבצע‎

bauknecht מכונת כביסה
constructa מכונת כביסה
lenco מכונת כביסה
zanussi מכונת כביסה
אאג מכונות כביסה
אבנית מכונת כביסה
איזה מכונת כביסה לקנות
אסקימו לימון מכונת כביסה
ארון מכונת כביסה
בלומברג מכונות כביסה
ברז מכונת כביסה
גוף חימום מכונת כביסה
דובין מכונות כביסה
הובלת מכונת כביסה
הוראות הפעלה מכונות כביסה
הוראות הפעלה מכונת כביסה
הוראות הפעלה מכונת כביסה aeg
הוראות הפעלה מכונת כביסה beko
הוראות הפעלה מכונת כביסה lg
הוראות הפעלה מכונת כביסה בוש
הוראות הפעלה מכונת כביסה סימנס
הוראות הפעלה מכונת כביסה קריסטל
הוראות שימוש מכונת כביסה
המלצה מכונת כביסה
המלצה על מכונת כביסה
המלצות מכונת כביסה
המלצות על מכונות כביסה
המלצות על מכונת כביסה
הפעלת מכונת כביסה
השוואת מחירים מכונות כביסה
השוואת מחירים מכונת כביסה
השוואת מכונות כביסה
התקנת מכונת כביסה
זאפ מכונות כביסה
חלפים מכונות כביסה
חלפים מכונת כביסה
חלקי חילוף מכונות כביסה
חלקי חילוף מכונת כביסה
חלקים מכונות כביסה
חלקים מכונת כביסה
טכנאי מכונות כביסה
טכנאי מכונת כביסה
טלסה מכונות כביסה
יצאת צדיק מכונות כביסה
מבצע מכונת כביסה
מדיח כלים
מדיחי כלים
מדריך לקניית מכונת כביסה
מוצרי חשמל
מחירי מכונות כביסה
מחסן מכונת כביסה
מחסני חשמל מכונת כביסה
מייבש כביסה
מייבשים
מיני מכונת כביסה
מיסבים מכונת כביסה
מכונות חשמל
מכונות יד שניה
מכונות כביסה
מכונות כביסה aeg
מכונות כביסה bosch
מכונות כביסה lg
מכונות כביסה miele
מכונות כביסה אלקטרולוקס
מכונות כביסה באוקנכט
מכונות כביסה בוש
מכונות כביסה במבצע
מכונות כביסה בקו
מכונות כביסה גרמניות
מכונות כביסה המלצות
מכונות כביסה יד שניה
מכונות כביסה מומלצות
מכונות כביסה מחסני חשמל
מכונות כביסה מילה
מכונות כביסה מתצוגה
מכונות כביסה סמסונג
מכונות כביסה עודפים
מכונות כביסה פתח עליון
מכונות כביסה קריסטל
מכונות כביסה תוצרת גרמניה
מכונות כביסה תעשיתיות

מכונת כביסה היא מכונה המשמשת לכביסה, כלומר לניקוי אריגים ובדים באמצעות שטיפתם במים ובחומרי ניקוי. השימוש בה הוא בדרך כלל לניקוי בגדים, מצעים ומגבות. המינוח מכונת כביסה מוגבל למכונות המשתמשות במים בתור חומר הניקוי העיקרי, בניגוד לניקוי יבש, אשר משתמש בחומרי ניקוי חלופיים, ונעשה בדרך כלל על ידי אנשי מקצוע.

היסטוריה
בשנת 1767 בנה ג'יקוב קריסטיאן שאפרן מכונת כביסה. ידוע על מכונות כביסה מכניות שנבנו במאה ה-19, ועקרון הפעולה הבסיסי שלהן לא השתנה: רובן מבוססות תוף המסתובב במהירות.
מטרתן הראשונית היא השריית הכביסה, החומר אותו מעוניינים לנקות, במים המכילים דטרגנט. המים והכביסה נעים בתנועות סיבוביות. המים נשאבים והכביסה מיובשת באופן חלקי באמצעות סיבובה בצנטריפוגה איטית. מים נקיים מוספים, והמים והכביסה נעה שוב כדי להיפטר משאריות דטרגנט. לבסוף, בדרך כלל מסוחררת הכביסה שנית - ניתן בדרך כלל לוותר על שלב זה עבור כביסה עדינה וכביסת צמר, ולהוציא חלק מן הכביסה כדי לייבשה באיטיות.
כיום מונעות כמעט כל מכונות הכביסה באמצעות חשמל, אף כי בעבר השתמשו גם במכונות המונעות ביד או בקיטור. תכנון מכונות כביסה חשמליות היה משימה מסובכת, שכן מים גורמים לקצר כשהם באים במגע עם מוליכי חשמל. במדינות מתועשות נמצאת מכונת כביסה כמעט בכל בית, אף כי יש דירות בהן אין מקום למכונת כביסה, ודריהן משתמשים במכבסות ציבוריות.
בשנות ה-60 הפכו מכונות הכביסה לאוטומטיות, באמצעות מיכון התזמון של כניסת הסבון והמים, ריקון המכונה וסיבוב התוף. תוכניות כביסה שונות אפשרו את כביסתם של סוגים שונים של חומרים. למשל, כביסת צמר זקוקה למים בטמפרטורה נמוכה ולנענועים עדינים, בעוד שכביסה עם כתמים קשים זקוקה לנענועים אלימים ולטמפרטורה גבוהה, וכלי לבן ניתן להרתיח.
רוב מכונות הכביסה מממשות את האוטומטיזציה באמצעות שעון מכנו-חשמלי, לאחרונה נכנסות לשוק מכונות כביסה המבוססות על מיקרומעבדים. גישה אחרת למימוש הזימון של מחזור הכביסה הייתה מערכת ההובר קימטיק. מערכת זו התבססה על מעין מפתחות פלסטיים, שעליהם היו מקודדות הוראות הכביסה. מפתחות אלה הוכנסו לחריץ מתאים, והקורא המכני קרא אותם וביצע את ההוראות שעליהם. חייה של מערכת זו היו קצרים וכושלים: המפתחות נטו ללכת לאיבוד, ולא הציעו כל יתרון שהמערכת מבוססת החוגה לא הציעה. בראייה לאחור ניתן לראות מערכת זו כגימיק שיווקי יותר מאשר כפריצת דרך טכנולוגית.

תכונות של מכונת כביסה
קיבולת (בקילוגרם) - כמות הכביסה המרבית לה מיועדת המכונה. רוב המכונות כיום מיועדות ל-5 ק"ג.
פתח: יכול להיות קדמי או עילי. מכונות בעלות פתח קדמי מתאימות להצבת מייבש כביסה מעליהן. (לא ניתן להציב מייבש כביסה מתחת למכונת כביסה, בגלל משקלה הגבוה של מכונת כביסה לעומת מייבש.) מאידך במכונות עם פתח עילי נוח הרבה יותר להכניס ולהוציא את הכביסה, התוף מוצב באופן יציב יותר (שני צירים), ואפשר לעצור את המכונה באמצע הכביסה כדי להכניס או להוציא כביסה. בישראל, מכונות בעלות פתח קדמי נוטות להיות רחבות יותר, מכיוון שהתוף ממוקם בהן כך שצידו העגול מופנה קדימה. בשני הסוגים של מכונות אלו אין ציר במרכז התוף, ונענוע הכביסה מסופק על ידי תנועות התוף הלוך וחזור ועל ידי כח המשיכה: הכביסה מורמת באמצעות בליטות בדפנות התוף ונופלת חזרה. באמריקה נמכרות מכונות כביסה בעלות פתח עילי, כך שצידו העגול של התוף מופנה כלפי מעלה, והן אינן צרות יותר. במכונות אלו מסופק הנענוע באמצעות כנפיים על צירו של התוף.
מהירות סיבוב: בסל"ד. לייבוש יעיל כדאי לבחור מכונה עם יכולת למהירות סיבוב גבוהה, אך כדי לכבס כביסה עדינה, כדאי שלמכונה תהיה יכולת להקטין את מהירות הסיבוב.
השרייה מקדימה.
מסנן: מסנן מכונת הכביסה הוא חלק הצובר סיבים ולכלוך בדרכם של המים אל הביוב. מכיוון שצריך לנקותו מדי פעם, כדאי שהגישה אליו תהיה נוחה.
מנגנוני אופטימיזציה: מנגנון לשקילת כביסה והתאמת כמות המים למשקלה, תוכניות חסכוניות הלוקחות זמן רב יותר אך חוסכות במים וחשמל, אפשרות לשליטה על גובה המים.
גופי חימום: רוב מכונות הכביסה בישראל מכילות גוף חימום. לכן הן זקוקות להזנה של מים קרים בלבד. בארצות הברית נמכרות מכונות כביסה ללא גוף חימום, הזקוקות להזנה של מים חמים וקרים.
תאים לאבקת כביסה ולמרכך כביסה. בחלק מהמכונות יש תאים נפרדים להשריה ולפעולת הכביסה עצמה.

אופן השימוש במכונת כביסה
מיון הכביסה לפי הוראות הכביסה שעליה: צמר לחוד, כביסה לבנה עדינה לחוד, כביסה צבעונית עדינה לחוד. עד שנות ה-70 רווח הצורך גם במיון לכביסה להרתחה, אשר כללה מצעים לבנים מכותנה. כיום אין כמעט מצעים כאלה בשימוש - רוב המצעים הם צבעוניים, ומכובסים בכביסה עדינה.
בוחרים את תוכנית הכביסה המתאימה לסוג הכביסה. ובחדשות גם את מהירות הסחיטה ותוכניות מיוחדות נוספות כמו תוכנית מהירה, שטיפה פלוס ואל קמט. אם אין למכונה תוכניות כביסה, בחירה במהירות סיבוב נמוכה ובטמפרטורה של כ-30 מעלות צלזיוס תתאים לכביסה עדינה.
מכניסים את הכביסה לתוף.
מוסיפים חומרי ניקוי עיקריים:
במכונות ישנות, בהן אין תאים מיוחדים לחומרי הניקוי, מכניסים את אבקת הכביסה יחד עם הכביסה לתוף. אם יש נקודה בה מוזרמים מים לתוך המכונה, עדיף לרכז את אבקת הכביסה שם. גם במכונות אמריקאיות (בעלות פתח עילי ותוף המסתובב סביב ציר סיבוב אנכי) על פי רוב אין תא ייעודי לאבקה.
במכונות חדשות מכניסים אבקת כביסה לתא המיועד לאבקת כביסה, בכמות הנדרשת לפי ההוראות על אבקת הכביסה.
אם משתמשים בנוזל כביסה במקום באבקת כביסה, יש להכניסו לעתים למקום אחר או לבצע שינוי זעיר בתא האבקה, כדי שתוכל לקלוט נוזל ולהחזיקו עד לעת השימוש בו.
אם מעוניינים בהשריה מקדימה, יש לספק חומר ניקוי גם לשלב זה. במכונות בהן יש שני תאים לאבקת כביסה, בדרך כלל יסומן התא המיועד לאבקה להשריה בסימון כגון 'I', והתא העיקרי ב 'II'. אם יש רק תא אחד המיועד לאבקת כביסה, ניתן להכניס כרבע מאבקת הכביסה ישירות לתוף, ואת יתרה לתא הייעודי.
את מרכך הכביסה, אם רוצים לעשות בו שימוש, מכניסים לתא מיוחד, אשר מסומן בסימן פרח בדרך כלל. אין לשפוך את המרכך ישירות על הכביסה.

חלקים עיקריים
תוף
תוף פנימי - תוף זה, העשוי מתכת (בדרך כלל נירוסטה כיום) הוא גליל שצידו האחד סגור, ואילו בצדו השני מורכבת דלת זכוכית. דפנות הגליל מנוקבות, ובדופן הפנימית יש מספר זיזים גדולים. לתוך תוף זה מוכנסת הכביסה. כדי שמים יוכלו להישאר בתוך התוף (ולא ליזול מהחורים), הוא נתון בתוך תוף חיצוני. אף על פי שניתן להחליף גם חלק זה בחלק פלסטי, לפי המגמה הרווחת בחלקים אחרים של מכונות כביסה, נמנעים מכך היצרנים מסיבות שיווקיות - הצרכנים מעדיפים לראות פלדת אל חלד בחלק גלוי זה של המכונה.
התוף החיצוני הוא גליל (מתכתי או פלסטי) האטום כמעט מכל צדדיו ובתוכו נתון התוף הפנימי. בצדו הקדמי הוא מחובר לגומי שסביב הדלת. תוף זה מתמלא בעת הצורך מים, כך שהרשת הפנימית (התוף הפנימי) תערבל את הבגדים בתוך המים.

דלת
עשויה על פי רוב זכוכית עבה (לעמידות בחום גבוה). כדי למנוע את פתיחת הדלת תוך כדי פעולת המכונה, מצוידת המכונה בנעילה חשמלית (אם הדלת תוכל להיפתח תוך כדי עבודה, מים שיצאו החוצה עלולים לגרום להצפה או לכוויות חמורות). מנגנון הנעילה משתחרר מעצמו מספר דקות לאחר סיום הפעילות (לעתים ישנה נורת חיווי המורה על דלת נעולה). ידית פתיחת הדלת נמצאת בדרך כלל על הדלת עצמה. אך יש מכונות בהן היא נמצאת ליד לוח הבקרה. בין התוף הפנימי לבין הדלת יש שרוול גומי קצר המחובר לגוף המכונה בעזרת חוט מתכת ארוך המהדק אותו אל הפתח הקבוע בגוף המכונה.

תושבות
התוף החיצוני מחובר לגוף מכונת הכביסה בעזרת תושבות מתכת וקפיצים . ישנן מכונות כביסה, בהן התושבות התחתונות אינן עשויות מוטות מתכת אלא בולמי זעזועים (כמו שיש במכונית, אך מתוחכמים פחות) .

מגירת חומרים
מגירת החומרים מורכבת, בדרך כלל משלשה תאים עיקריים ועוד מספר תאי משנה: תא ראשי לאבקה, תא משני לאבקה ותא מרכך עיקרי. לפעמים נוספים תאי משנה: תא מרכך משני ותא לעמילן (תא העמילן מורכב מעל מערכת שחרור המרכך – הסיפון). החומרים נשטפים מהתאים על ידי זרם מים.
תאי האבקה פתוחים בחלקם האחורי, כך שהאבקה נשטפת עם המים החוצה, שם היא נכנסת למשפך ומשם היא זורמת לתוף.
לתאי המרכך, נכנסים מים בשלב מאוחר של הכביסה. מכיוון שהמרכך נוזלי אי אפשר להשאיר פתוח את חלקה האחורי של המגירה. ולכן, שחרור המרכך מתבסס על עיקרון פיזיקאלי – בקרקעית המגירה יש "ארובה" שפתוחה מלמעלה. את המרכך ממלאים כך שגובה הנוזל לא יעבור את גובה הארובה. כאשר מוסיפים מים לתא המרכך, גובה הנוזל עולה, והנוזל שימצא מעל פתח הארובה – יצא למשפך ויזרום לתוף. כדי להכניס למגירה גם את הנוזל שנמצא מתחת פתח הארובה, מורכב עליה גליל קטן שחלקו העליון סגור. כאשר המרכך יעבור את גובה פתח הארובה (על ידי הוספת מים) – ישאב הנוזל החוצה מעצמו (גם הנוזל שמתחת לגובה הפתח) – עד שגובה הנוזל שבתא יגיע לגובה הפתח התחתון של הגליל.
תכנון לקוי של תאי המרכך, יגרום לכך שהמרכך יצא מהתא ברגע שימלאו אותו בחומר (כלומר, לפני שהמכונה מופעלת). את מגירת החומרים יש להוציא מדי פעם ולנקות (האבקה משאירה גושי חומר, מרכך הכביסה משאיר שכבות שמנוניות והמים משאירים אבנית). ההוצאה תיעשה על ידי שחרור תפס מסוים (כל מכונה תפס אחר: לחיצה על הסיפון וכדומה), לפעמים ניתן להוציא את המגירה על ידי משיכה בכוח החוצה.

צנרת
הצנרת מובילה מים מברז המים הביתי אל המכונה (פיית הברז בעלת הברגה המתאימה לצינור כניסת המים, פייה זהה מורכבת גם על המכונה). בצד הפנימי של פיית כניסת המים של המכונה מורכב שסתום הסוגר תמיד את ברז המים, כאשר יעבור זרם חשמלי בשסתום הוא יפתח (השסתום מורכב מסולנואיד). המים שיזרמו במכונת הכביסה עוברים דרך צנרת עד שיגיעו לפתחים קטנים בתקרת המכונה משם הם יצאו בתאי האבקה (גם לאחר שהאבקה נשטפה) או בתאי המרכך. משם הם יצאו דרך המשפך עד לתוף. בתחתית תוף, ברווח בין שני התופים נמצאים גופי החימום . במכונות בהן יש הזנה גם של מים חמים, ואין גופי חימום, סולנואיד מווסת את כמות המים החמים והקרים כדי להגיע לטמפרטורה המבוקשת. בתחתית התוף יש צנרת תחתונה, המחוברת למשאבת מים.

מסנן
לפני שהצנרת מתחברת למשאבת המים, היא מתחברת למסנן.
בבגדים המוכנסים למכונת הכביסה, יש לפעמים לכלוך העלול להזיק למשאבה (מטבעות, קיסמים, מטפחות נייר וכדומה). במסנן גם מצטברת אבנית. הלכלוך הנ"ל נעצר במסנן. כדי להגיע אל המסנן, ישנה דלת קטנה בחזית המכונה (לפעמים המסנן נמצא מאחורי פאנל, אותו יש להוריד על ידי הסרת מספר ברגים או תופסנים). כאשר מוציאים את המסנן (על ידי הברגתו החוצה), המים שהצטברו מעליו (בצינור שבין המסנן ותחתית התוף הפנימי) ייזלו החוצה. יש מכונות בהן הדלת הקטנה שלפני המסנן משמשת כתעלה קטנה לניקוז המים לכלי שיונח לפניה, ויש מכונות שבהן מחובר צינור גמיש קצר (כ-20 סנטימטר) ובקצהו פקק קטן. את פיית הצינור מכוונים לכלי קטן, ואז, על ידי פתיחת הפקק, המים יתנקזו ישירות לתוך כלי. כך, שבפתיחת המסנן, רק מעט מים ייזלו מצדדיו. כאשר המסנן מפורק, יש להוריד ממנו את הלכלוך הגס, ולאחר מכן להשלים את ניקויו בעזרת זרם מים.
במכונות אחרות, אין מסנן, אלא כוס גומי, אליה מתנקזת הפסולת. כדי להגיע אל כוס הגומי יש לפתוח חלק מגב המכונה (על ידי הסרת מספר ברגים). כוס הגומי מחוברת למשאבה בעזרת חבק מתכת, שכדי לפתוח אותו, יש לפתוח מעט את הבורג המהדק אותו. המבנה הפנימי של הכוס, והעיקרון שעומד מאחוריה זהים לעיקרון העומד מאחורי ה"ברך" שנמצאת כיורים.

משאבה
כדי להזרים את המים המלוכלכים אל מחוץ למכונה, מצוידת מכונת הכביסה במשאבת מים צנטריפוגלית. מים שמגיעים מהמסנן נשאבים אל צינור שרשורי המשמש לניקוז. הצינור השרשורי מוכנס, בדרך כלל, אל צינור ביוב או כיור. בקצה הצינור ניתן להתקין רכיב פלסטיק בצורת האות – U המשמש לתליה נוחה של הצינור מעל פתח הביוב. ניתן גם, לנצל את מי מכונת הכביסה לצרכים שונים (מכונת כביסה צורכת כ-60 ליטרים של מים בהפעלה אחת).

מנוע
המנוע החשמלי של מכונת הכביסה מחובר ישירות לתוף החיצוני מצידו התחתון. התנועה הסיבובית שלו נמסרת לתוף הפנימי בעזרת רצועה המתחברת מציר המנוע אל גלגל גדול (כ-30 – 40 סנטימטרים) שנמצא על הציר האחורי של התוף הפנימי.
הגלגל משמש כמפחית מהירות של המנוע (ועל ידי זה כמגביר מומנט – ראו גלגל שיניים). כדי שהרצועה לא תחליק מציר המנוע, היא מחורצת לאורכה, חריצים אלו מותאמים לציר המנוע.
המנוע יכול לסובב את התוף לכיוונים שונים באיטיות (בזמן הניקוי), או במהירות גבוהה (כ-700 סל"ד, בזמן הסחיטה). בזמן הסחיטה, הבגדים נצמדים לדפנות התוף הפנימי בגלל הכוח הצנטריפוגאלי, אך המים האצורים בתוכם יוצאים דרך החורים הקטנים שבתוף הפנימי, משם הם נוזלים לתחתית התוף החיצוני ומשם הם נשאבים החוצה.

לוח בקרה
לוח הבקרה מורכב ממספר כפתורים וחוגות: בורר טמפרטורה ובורר תוכניות. בנוסף יש כפתורים כגון: שליטה על מהירות הסחיטה, ביטול הסחיטה, כיבוס מהיר, כיבוס אל קמט וכדומה. יש מכונות בהן מספר כפתורים משולבים יחד, כגון: בורר התוכניות הוא גם בורר הטמפרטורה - הטמפרטורה נקבעת על פי התוכנית שנבחרה. יש מכונות בהן בורר הטמפרטורה נע לכל אורך סקאלת הטמפרטורה (מטמפרטורת מי ברז ועד כ-90 מעלות), ויש כאלו, שהבורר נע בדילוגים של 10 מעלות (כלומר, ניתן לבחור 30 מעלות 40 מעלות וכן הלאה). מאחורי לוח הבקרה נמצא מרכז הבקרה. ויש מכונות בהן יש אופציות נוספות כמו כיבוס בהשהיה, נעילת כפתורים מפני ילדים וכדומה. במיעוט של מכונות הכביסה המודרניות קיים צג LCD לבקרה על פעילות המכונה.

יצרני מכונות כביסה
כיום רוב מכונות הכביסה בעולם המיוצרות באירופה ניתנות תחת מותגים שונים, ביניהם קונסטרוקטה, בוש, סימנס ובלומברג, בעצם מיוצרות על ידי היצרן האיטלקי "מרלוני". למרות זאת, עדיין ישנם יצרני מכונות כביסה מתחרים כמו ג'נרל אלקטריק, אא"ג (אלקטרולוקס) ואחרים.
בישראל יוצרה מכונת הכביסה "זוהר" אולם ייצורה הופסק בתחילת שנות השמונים בגלל חוסר כדאיות כלכלית.

אחריות
רוב יצרני מכונות הכביסה מציעים אחריות שנעה בין שנה לשלוש שנים. לאחר תקופה זו, האחריות מכסה בדרך כלל רק חלקים ותיקונים קלים, והיא נמשכת בין שנתיים לחמש שנים.
לרוב אחריות מלאה על מכונת כביסה נעה בין שנה לשלוש שנים. לאחר תקופה זו האחריות היא על חלקים ותיקונים ויכולה לנוע בין שנתיים לחמש שנים. שימו לב לחוקי משרד המסחר והתעשייה, שכן היבואנים לא מקפידים למלא תמיד אחריהם. על היבואן לספק תוך 30 ימים חלקי חילוף שיהיו דרושים לתיקון מכונת הכביסה, במשך שבע שנים לפחות מיום הקנייה וחובתו לתת לכם תעודת אחריות.
כמו כן, לא תמיד יספרו לכם מה כוללת האחריות לאחר תקופת האחריות המלאה: מהם סוגי התקלות והתיקונים הכלולים ואילו חלקים ניתנים להחלפה. יש תיקונים שאינם כלולים באחריות, ויש שנותנים אחריות רק לחלקים מסוימים במכונה. כאן רצוי שתפגינו גם אחריות משלכם. ראיינו שכנים ושארי בשר עד שתמצאו את היבואן המושלם, ולא תאלצו למצוא את עצמכם נאלצים להחליף את המכונה לאחר שנה רצופת כאבי לב וכביסה ביד.

שירות תיקונים: מכונות כביסה, מקררים, מזגנים
החברות והמותגים המובילים
 

טלפון:

 

054-5-837355
052-2-275717

 

 

 
תיקונים מקררים

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שירות למקררים

טלפון:

054-5837355
052-2275717
 
תיקונים מכונות כביסה

שירותי החברה ניתנים בכל גוש דן, בכל אזור המרכז והשפלה:
אור יהודה
אזור
בן גוריון
בני ברק
בר אילן
בת ים
גבעת חיים
גבעתיים
הוד השרון
הרצליה
הרצליה פיתוח
חולון
יבנה
יפו
לוד
מודיעין
נס ציונה
נתניה
סביון
פולג
פתח תקווה
קריית אונו
ראש העין
ראשון לציון
רחובות
רמלה
רמת אביב
רמת גן
רמת השרון
רעננה
שפיים
תל אביב
תל אביב דרום

 
 
 

מכונת כביסה 10 ק ג
מכונת כביסה 10 קילו
מכונת כביסה 3 ק ג
מכונת כביסה 7 ק ג
מכונת כביסה 8 ק ג
מכונת כביסה aeg
מכונת כביסה beko
מכונת כביסה bosch
מכונת כביסה candy
מכונת כביסה haier
מכונת כביסה indesit
מכונת כביסה lg
מכונת כביסה lg 7 ק ג
מכונת כביסה pilot
מכונת כביסה samsung
מכונת כביסה whirlpool
מכונת כביסה אאג
מכונת כביסה אינדסיט
מכונת כביסה אלקטרולוקס
מכונת כביסה אלקטרולוקס פתח עליון
מכונת כביסה אמריקאית
מכונת כביסה אריסטון
מכונת כביסה באוקנכט
מכונת כביסה בוש
מכונת כביסה בוש 20260
מכונת כביסה בוש 7 ק ג
מכונת כביסה בוש 8 ק ג
מכונת כביסה בוש פתח עליון
מכונת כביסה בלומברג
מכונת כביסה במבצע
מכונת כביסה בקו
מכונת כביסה בקו הוראות הפעלה
מכונת כביסה ג נרל אלקטריק
מכונת כביסה גרמנית
מכונת כביסה דלונגי
מכונת כביסה הובר
מכונת כביסה הכי טובה
מכונת כביסה ווירפול
מכונת כביסה ומייבש
מכונת כביסה ומייבש משולב
מכונת כביסה זאפ
מכונת כביסה זוהר
מכונת כביסה זולה
מכונת כביסה זנוסי
מכונת כביסה טובה
מכונת כביסה טלסה
מכונת כביסה יד שניה
מכונת כביסה ידנית
מכונת כביסה לא סוחטת
מכונת כביסה למכירה
מכונת כביסה למסירה
מכונת כביסה לנקו
מכונת כביסה מומלצת
מכונת כביסה מייבש
מכונת כביסה מייטג
מכונת כביסה מילה
מכונת כביסה מכנית
מכונת כביסה מקצרת
מכונת כביסה משולבת
מכונת כביסה משולבת מייבש
מכונת כביסה משולבת עם מייבש
מכונת כביסה מתצוגה
מכונת כביסה סימנס
מכונת כביסה סימנס 7 ק ג
מכונת כביסה סימנס 8 ק ג
מכונת כביסה סימנס פתח עליון
מכונת כביסה סמסונג
מכונת כביסה ספקטרה
מכונת כביסה עודפים
מכונת כביסה עם מייבש
מכונת כביסה פיילוט
מכונת כביסה פילוט
מכונת כביסה פתח עליון
מכונת כביסה פתח עליון מומלצת
מכונת כביסה קומפקטית
מכונת כביסה קונסטרוקטה
מכונת כביסה קטנה
מכונת כביסה קנדי
מכונת כביסה קריסטל
מכונת כביסה קריסטל 7 ק ג
מכונת כביסה קריסטל פתח עליון
מכונת כביסה תוצרת גרמניה
מכונת כביסה תעשייתית
מנוע מכונת כביסה
משאבה מכונת כביסה
משאבת מים מכונת כביסה
ניקוי מכונת כביסה
סימנס מכונות כביסה
סקס על מכונת כביסה
סקר מכונות כביסה
עגלה מכונת כביסה
פילטר מכונת כביסה
צריכת מים מכונת כביסה
קונסטרוקטה מכונות כביסה
קניית מכונת כביסה
שירות מכונות כביסה
שירות מכונות כביסה aeg
שירות מכונות כביסה בוש
שירות מכונות כביסה קריסטל
תיקון מכונות כביסה
תיקון מכונת כביסה
תיקון מכונת כביסה aeg
תיקון מכונת כביסה בוש
תיקון מכונת כביסה קריסטל
תקלות מכונת כביסה